O nás

V čom sme iní?

Stabilní zamestnanci

Náš tím je zohraný, pretože spolu pracujeme už niekoľko rokov, vieme sa tak spoľahnúť nielen na odbornosť, ale aj skúsenosti s výstavbou nízkoenergetických domov.

Záruka odbornej montáže

Samotnú konštrukciu domu a jej výstavbu zabezpečujú montážne partie výrobcu konštrukčného systému, takže je zaručená stopercentne správna výstavba a riešenie detailov.

Základová doska

Základovú dosku nerealizujeme priamo na zemi, ani vo výške 1 debniacej tvárnice, ale vo výške 2 debniacich tvárnic, čiže váš dom je osadený cca 65 cm nad úrovňou terénu a je tak chránený pred prudkými dažďami.

Komín v cene domu

V cene a v štandarde každého nášho domu je komín (v hodnote 1000 €), nemusíte teda rátať s dodatočnými nákladmi.

Solárny systém

V cene a v štandarde každého nášho domu je solárny systém na ohrev TÚV (v hodnote 4 500 €), tento vám prinesie úspory počas využívania vášho nového nízkoenergetického domu

Zásobník na ohrev TÚV

V cene a v štandarde každého nášho domu je nie 100 L, nie 120 L ale 200 L zásobník na ohrev teplej úžitkovej vody.

Moderná rekuperácia

V cene a v štandarde každého nášho domu je moderná rekuperácia s diaľkovým ovládaním a automaticky uzatvárateľnou mriežkou proti vetru a chladu, ak je vypnutá (v hodnote 3 500 €).

Systém teplej dlažby

V cene a v štandarde každého nášho domu je systém teplej dlažby – netreba utierať dlažbu, po kúpaní vyschne sama (v hodnote 800 €). Moderné a komfortné riešenie pre vaše nové bývanie. V prípade podlahového vykurovania používame infra podlahové vykurovanie

Kvalitnejšie zateplenie podhľadov

Na zateplenie podhľadov nepoužívame klasický, ale tvrdený polystyrén XPS – zabraňuje to možným deformáciám z dôvodu použitia menšej hrúbky izolácie pri zateplení podhľadov.

Môžete získať dotáciu

Konštrukčný systém je certifikovaný (čo je podmienkou dotácie) – čiže je možné požiadať o dotáciu na drevodom , čo je opäť veľká úspora, ktorú môžete využiť pri skrášľovaní nového domova.

Energetický certifikát

Keďže od nízkoenergetického domu je základným očakávaním jeho vysoká efektivita, samozrejmosťou je u nás aj vypracovanie energetického certifikátu.

CIEĽOM JE VÝHODNÝ NÍZKOENERGETICKÝ DOM

O nás

Našim cieľom je ponúknuť zákazníkom rýchle, kvalitné, úsporné a predovšetkým finančne dostupné bývanie vo vlastnom rodinnom dome. Na stavbu nízkoenergetického rodinného domu využívame stavebný systém SIP (Structured Insulated Panel), ktorý sa celosvetovo používa už 40 rokov(v Kanade 80% a v USA 65% všetkých rodinných domov je postavených touto jedinečnou technológiou). Vieme vám samozrejme zrealizovať výstavbu vášho rodinného domu aj z tradičných stavebných materiálov.

Aké výhody vám náš nízkoenergetický dom ponúka?

  • nízke účty za energie, kratšia vykurovacia sezóna
  • zabezpečene pre prípad masívneho zvyšovania ceny energií
  • garantujeme milióny spokojných zákazníkov s týmto typom stavby na celom svete, v poslednom období však aj na Slovensku a v Čechách
  • možnosť využívania dostupných prírodných energetických zdrojov, ktoré sú takmer zadarmo (rekuperačné vetranie, solárne systémy, atď.)
  • zdravé ekologické bývanie, stále čerstvý vzduch v dome
© 2024 Všetky práva vyhradené pre LI GROUP s.r.o.