V čom sme iní

Stabilní zamestnanci

Náš tím je zohraný, pretože spolu pracujeme už niekoľko rokov, vieme sa tak spoľahnúť nielen na odbornosť, ale aj skúsenosti s výstavbou nízkoenergetických domov.

Záruka odbornej montáže

samotnú konštrukciu domu a jej výstavbu zabezpečujú montážne partie výrobcu konštrukčného systému, takže je zaručená stopercentne správna výstavba a riešenie detailov.

Základová doska

Základovú dosku nerealizujeme priamo na zemi, ani vo výške 1 debniacej tvárnice, ale vo výške 2 debniacich tvárnic, čiže váš dom je osadený cca 65 cm nad úrovňou terénu a je tak chránený pred prudkými dažďami.

Terasa vo výške základovej dosky

V cene domu je u nás samozrejmosťou terasa: Zadná do 10 metrov štvorcových a predná pred vstupom do dvoch metrov štvorcových a to vo výške základovej dosky (v hodnote 1200 €).

Komín v cene domu

V cene a v štandarde každého nášho domu je komín (v hodnote 1000 €), nemusíte teda rátať s dodatočnými nákladmi.

Solárny systém

V cene a v štandarde každého nášho domu je solárny systém na ohrev TÚV (v hodnote 4 500 €), tento vám prinesie úspory počas využívania vášho nového nízkoenergetického domu

Zásobník na ohrev TÚV

V cene a v štandarde každého nášho domu je nie 100 L, nie 120 L ale 200 L zásobník na ohrev teplej úžitkovej vody.

Moderná rekuperácia

V cene a v štandarde každého nášho domu je moderná rekuperácia s diaľkovým ovládaním a automaticky uzatvárateľnou mriežkou proti vetru a chladu, ak je vypnutá (v hodnote 3 500 €).

Systém teplej dlažby

V cene a v štandarde každého nášho domu je systém teplej dlažby – netreba utierať dlažbu, po kúpaní vyschne sama (v hodnote 800 €). Moderné a komfortné riešenie pre vaše nové bývanie.

V prípade podlahového vykurovania používame infra podlahové vykurovanie

Kvalitnejšie zateplenie podhľadov

Na zateplenie podhľadov nepoužívame klasický, ale tvrdený polystyrén XPS – zabraňuje to možným deformáciám z dôvodu použitia menšej hrúbky izolácie pri zateplení podhľadov.

Môžete získať dotáciu

Konštrukčný systém je certifikovaný (čo je podmienkou dotácie) – čiže je možné požiadať o dotáciu na drevodom , čo je opäť veľká úspora, ktorú môžete využiť pri skrášľovaní nového domova.

Energetický certifikát

Keďže od nízkoenergetického domu je základným očakávaním jeho vysoká efektivita, samozrejmosťou je u nás aj vypracovanie energetického certifikátu.