Výhody stavby s nami

Spoľahlivosť správnej výstavby

Je bežné, že základnú stavbu drevodomov zo zystémov SIP a podobných realizujú pracovníci miestnych stavených firiem, ktorý prešli jednodňovým školením u výrobcu a s týmto „certifikátom“ sa pustia do výstavby práve vášho domu. Takýto prístup nepripúšťame. Máme s našim dodávateľov dohodu, na základe ktorej základnú stavbu drevodomu realizujú pracovníci výrobcu SIP panelov, ktorí sa tejto práce venujú roky a ročne postavia takto desiatky domov. Nižšie si prečítate ďalšie výhody tohto prístupu.

Pozrite si viac o systéme SIP

Zmeny projektu

Môžete si vybrať hotový projekt alebo si nechať vytvoriť dom presne podľa vašich predstáv. SIP panely sa vyrobia u výrobcu presne na mieru, no niekedy sa stane, že pri výstavbe nás zákazník potrebuje uskutočniť nejakú nevyhnutnú zmenu. Kým u iných stavebných firiem je to často problém, my, vďaka tomu, že výstavbu realizujú pracovníci výrobcu, máme kontakt priamo do podniku, kde požadovanú zmenu obratom posúdi statik, navrhne sa riešenie a nutné prispôsobenie už vyhotovených panelov. Zákazníci tento prístup vysoko oceňujú práve vo chvíli, keď je zmena projektu pre nich veľmi dôležitá, veď budú v tom dome bývať možno celý živo.

Pozrite si, prečo môžeme stavať rýchlejšie

Záruka

Vďaka osvedčenej technológii a rokom skúseností si môžeme v spolupráci s výrobcom dovoliť poskytnúť dlhšiu záruku na stavbu, ako je u nás bežné a to 30 ročnú záruku na konštrukčný systém

Pozrite si na čom ešte môžete ušetriť

Energetická trieda našich domov

Energetická náročnosť prevádzky bežného domu predstavuje približne 150 kWh/m2 ročne. Na rozdiel od bežného domu, nízkoenergetický dom má energetickú spotrebu v priemere tretinovú, to však maximálne 54 kWh/m2 ročne. Táto hodnota pritom predstavuje najvyššiu prípustnú hodnotu energetickej náročnosti stavby. Domy s takouto energetickou náročnosťou sú zaradené do energetickej triedy „A“ a musia do nej v súčasnosti patriť všetky novostavby.

Naše stavby disponujú energetickou triedou A 1, A 0

logo_energeticky-certifikat-1024x341logo_energeticka-hospodarnost